• Ambulance a sídlo DKC je na adrese

Cílkova 796/7

142 00 Praha 12 – Kamýk

https://1url.cz/@Cilkova7_Praha12

50.0145161N, 14.4437172E

  • Vchod do objektu je z ulice Cihlářova!

Popis cesty MHD:

  • Do Dětského krizového centra můžete zvolit cestu metrem – metro C, stanice Kačerov. Na povrchu metra je několik zastávek a po pravé straně od východu metra hledejte autobus č. 189 – směr Sídliště Lhotka.

Vystoupíte na 7. zastávce: Cílkova. Přejděte přechod pro chodce a půjdete ulicí Cílkova (hned na konci přechodu). Po levé straně budete míjet panelové domy a po pravé straně parkoviště, stále pokračujete ulicí Cílkova. Posléze uvidíte po pravé straně areál nízkých budov, poslední budova má plechová hnědá vrata (na budově je logo Městské části Praha 12), jděte ještě pár kroků a uvidíte zeleň – zde odbočte vpravo po chodníku do ulice Cihlářova a hned za rohem dojdete k hlavnímu vchodu Dětského krizového centra.

  • Do Dětského krizového centra můžete dojet také ze Smíchova – metro B, Smíchovské nádraží. Na povrchu metra hledejte autobus č. 197 – směr Sídliště Písnice.

Vystoupíte na 12. zastávce: Cílkova. Sejdete pod zastávku, před křižovatkou s přechodem se vydáte se vlevo (kolem zeleně). Po levé straně budete mít panelové domy a po pravé straně parkoviště, stále pokračujete ulicí Cílkova. Posléze uvidíte po pravé straně areál nízkých budov, poslední budova má plechová hnědá vrata (na budově je logo Městské části Praha 12), jděte ještě pár kroků a uvidíte zeleň – zde odbočte vpravo po chodníku do ulice Cihlářova a hned za rohem dojdete k hlavnímu vchodu Dětského krizového centra.

Pokud si nebude jisti, že jdete správně, neváhejte nás kontaktovat.

Rádi vám poradíme…!

  • Detašované pracoviště DKC: Roztylské náměstí 2772/44, Praha 4 – Záběhlice – zde jen po telefonické domluvě!

Metro C – stanice Budějovická – na povrchu zastávka autobusů 118 a 170 směr Spořilov. Vystoupíte na 6. zastávce: Severozápadní. Poté se vydáte k budově Tesca.

Vchod do detašovaného pracoviště DKC je na rohu, směrem ke Komerční bance.