Upozorňujeme, že pokud k nám pojedete autem, v okolí Dětského krizového centra jsou modré parkovací zóny, více zde

Popis cesty MHD:

  • Ambulance v ul.  Cílkova 796/7, 142 00 Praha 12 – Kamýk (sídlo DKC)

Metro C – stanice Budějovická – na povrchu zastávka autobusů 118 a 170 směr Spořilov. Vystoupíte na čtvrté zastávce: V Zápolí. Po výstupu z autobusu stojíte zády k čekárně, autobus odjede doprava pod most a před Vámi zbývají tři cesty, prostřední z nich je ulice V Zápolí, poté se vydáte. Cestou minete restauraci V Zápolí, areál mateřské školy a cca po 100 metrech uvidíte na rohu ulice, v zahradě oranžový poutač DKC s logem medvěda. Ambulance sídlí v 2. patře budovy.

Metro C – stanice Kačerov – na povrchu zastávka autobusu 138 směr Skalka. Vystoupíte na následující zastávce v Zápolí. Dále cesta viz. výše.

  • Detašované pracoviště DKC, Roztylské náměstí 2772/44, Praha 4 – Záběhlice – ve spodní části budovy je Tesco express

Metro C – stanice Budějovická – na povrchu zastávka autobusů 118 a 170 směr Spořilov. Vystoupíte na šesté zastávce: Severozápadní. Poté se vydáte k budově Tesca. Vchod do detašovaného pracoviště DKC je na rohu, směrem na banku KB.

  • Z detašovaného pracoviště na ambulanci v ul. Zápolí

Bus zastávka Severozápadní směr č. bus 118 Smíchovské nádraží, bus č. 170 Pražská čtvrť – vystoupíte na druhé zastávce v Zápolí. Po vystoupení z autobusu máte označení zastávky po levé straně, tímto směrem se také vydáte. Cestou minete restauraci V Zápolí, areál mateřské školy a cca po 100 metrech uvidíte na rohu ulice, v zahradě oranžový poutač DKC s logem medvěda.

  • Z ambulance v ul. Zápolí na detašovaného pracoviště na Roztylském náměstí

Od hlavních dveří DKC se vydáte po chodníku doprava. Projdete kolem areálu MŠ, restaurace v Zápolí a dojdete k hlavní silnici, na druhé straně silnice je autobusová zastávka V Zápolí č. bus 118, 170 směr Spořilov. Vystoupíte na druhé zastávce: Severozápadní. Poté se vydáte k budově Tesca. Vchod do detašovaného pracoviště DKC je na rohu, směrem na banku KB.