Hledáme psychologa/psycholožku

DĚTSKÉ KRIZOVÉ CENTRUM, z.ú., přijme psychologa/psycholožku pro práci s dětmi i dospělými (s rodinou ohroženého dítěte), úvazek 1,0. Nástup od února/března 2022 nebo dle dohody. Odborná práce zahrnuje především krizovou intervenci, diagnostiku, terapeutickou péči o traumatizované děti a psychologické poradenství pro rodiče (popř. pečující osoby o dítě).

Požadujeme
VŠ vzdělání – jednooborová psychologie – klinická specializace, 2 roky praxe, výhodou je absolvovaný či započatý akreditovaný psychoterapeutický výcvik, kurz krizové intervence, trestní bezúhonnost, schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme
práci na celý pracovní úvazek, dovolená 5 týdnů, pravidelné supervize a další odborné vzdělávání, zajímavou a tvořivou práci v profesionálním týmupodporu odborného a profesního rozvoje, zaměstnání v organizaci s vysokým odborným kreditem, zaměstnanecké benefity (stravenky, účast na vzdělávacích akcích, aj.).

Další informace
Nástup: od února/března 2022 nebo dle dohody.
Uzávěrka životopisů – průběžně. Motivační dopisy a životopisy lze odeslat i na adresu Dětského krizového centra, z.ú., V Zápolí 1250/21, 141 00 Praha 4 – Michle.

Zasláním životopisu uděluje odesilatel Dětskému krizovému centru, z.ú., souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v životopise ve smyslu obecného právního předpisu ochrany osobních údajů, tzn. zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.