Hledáme nové kolegy na pozici psycholog

Hledáme psychologa/psycholožku pro práci s dětmi i dospělými (s rodinou ohroženého dítěte), úvazek 1,0. Nástup od dubna/května 2020 nebo dle dohody.

Odborná práce zahrnuje především krizovou intervencidiagnostiku, terapeutickou péči o traumatizované děti a psychologické poradenství pro rodiče (popř. pečující osoby o dítě).

Požadujeme

VŠ vzdělání – jednooborová psychologie – klinická specializace, 2 roky praxe, výhodou je absolvovaný či započatý akreditovaný psychoterapeutický výcvik, kurz krizové intervence, trestní bezúhonnost, schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme

Práci na celý pracovní úvazek, dovolená 5 týdnů, pravidelné supervize a další odborné vzdělávání, zajímavou a tvořivou práci v profesionálním týmu, podporu odborného a profesního rozvoje, zaměstnání v organizaci s vysokým odborným kreditem, zaměstnanecké benefity (stravenky, účast na vzdělávacích akcích, aj.).

Další informace

Nástup: dle dohody.

Uzávěrka životopisů – průběžně. Motivační dopisy a životopisy lze odeslat i na adresu Dětského krizového centra, z.ú., V Zápolí 1250/21, 141 00 Praha 4 – Michle.

Zasláním životopisu uděluje odesilatel Dětskému krizovému centru, z.ú., souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v životopise ve smyslu obecného právního předpisu ochrany osobních údajů, tzn. zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, který od 25. května 2018 byl nahrazen GDPR (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).