Volné pracovní místo: Sociální pracovník/pracovnice

Přijmeme do svého ambulantního týmu sociálního pracovníka/sociální pracovnici zejména pro přímou práci v rámci ambulantních služeb („face to face“) s dospělými klienty (rodiče ohrožených dětí, popř. další pečující osoby). Úvazek 1,0. Nástup září/říjen 2019 nebo dohodou. Uzávěrka přijímání životopisů: průběžně.

Požadujeme:

Požadujeme VŠ minimálně bakalářské vzdělání v oboru sociální práce, praxi v oboru alespoň 2 roky, zájem o rodinnou problematiku, orientaci v problematice sociálně-právní ochrany dětí, uživatelskou znalost práce na PC. Výhodou je předchozí zaměstnání na OSPODu nebo v organizaci pověřené k výkonu SPOD, případně zkoušky zvláštní odborné způsobilosti a dále kurs krizové intervence, terapeutický výcvik, apod. Upřednostňujeme týmovost, komunikativnost, flexibilitu.

Další informace:

Životopisy je možné zasílat také poštou na kontaktní adresu Dětského krizového centra, V Zápolí 1250, 141 00 Praha 4, www.ditekrize.cz. Kontaktní osobou je Mgr. Veronika Andrtová. Zasláním životopisu uděluje odesilatel DKC souhlas se zpracováním osobních údajů uvedených v životopise ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dle GDPR), ve znění pozdějších předpisů.